Nahnevali ste svoju partnerku?

Každý chlap sa z času na čas dostane do situácie, kedy svoju partnerku skutočne veľmi nahnevá. To je niečo, čo je každému jasné. Žiadny chlap nie je dokonalý, ale keď na to príde, dokáže svoju partnerku nahnevať naozaj rôznymi vecami. Asi je práve preto jasné, že by mal myslieť na niečo iné. Teda, respektíve, mal by vymyslieť, ako si svoju partnerku udobrí. A uznajte sami, že existujú veci, pri ktorých čokoláda naozaj nepomôže. Napriek tomu je fajn, keď viete, kedy by ste mali vyrukovať s nejakým naozaj veľkým gestom, ktoré by malo niečo znamenať.

dámské naušnice

Teraz len musíte vymyslieť, čo konkrétne by to malo byť. Ono sa to povie, že je to niečo jednoduché, ale musíte svoju ženu dokonale poznať, aby ste ju vedeli potešiť. Keď to viete, je to niečo, čo naozaj môžete urobiť pre seba. Je to skutočne niečo, čo vás bude tešiť a na čo sa budete môcť dokonale spoľahnúť. Teraz už je to iba na vás. Viete, čo je pre vás dôležité? Viete, čo je dôležité pre ňu? Asi vás to príliš neprekvapí, ale ak vašu ženu niečo dokáže naozaj veľmi potešiť, tak sú to jednoznačne šperky. Tým chlap nikdy nič nepokazí. Iba keby veľmi chcel.

dlouhé náušnice

Vymyslieť dokonalý šperk pre nahnevanú ženu je celkom ťažké, nie je to však nič nemožné a toho by ste sa určite mali držať. Teraz už je to len na vás. Viete, čo by vašu ženu potešilo? Možno, že to budú strieborne nausnice damske, ktoré jej totálne zamotajú celým svetom. Teraz už však musíte robiť všetko preto, aby vám to odpustila. A aby sa jej páčilo to, čo ste vybrali, nezabudnite nasadiť trpiteľský výraz. Možno vám to príde smiešne, ale nakoniec možno prídete na to, že to nie je nič, s čím by ste mali mať problém. Uvidíte, že niekedy stačí iba váš výraz. A samozrejme, že ten šperk je už iba krásnym dodatkom, ktorý bude vaša žena milovať. Je veľmi dôležité, aby mysleli na to, čo pre vás vaša žena alebo partnerka znamená. A aby ste jej to ukázali.

Related Posts