Aj muži by mali pridať viac farieb do svojho šatníka!


Doplnky
Možno sa s čiernym a bielym šatníkom ešte nedokážete rozlúčiť, no a čo tak začať malými krokmi? Najjednoduchší spôsob, ako pridať nejakú farbu do vášho šatníku, je použiť zaujímavé doplnky. Neodporúčali by sme niečo príliš neónové, radšej niečo s jemnými farbami, to vždy vyzerá skvele. Svetlo hnedý alebo tmavo zelený opasok môže vyzerať naozaj krásne a pútavo. Slnečné okuliare sú tiež doplnky, ktoré môžu dosť zaujať. Zoberte si túto možnosť, napríklad červené rámy na okuliaroch sú dosť na to, aby ste ukázali, že máte vo svojom šatníku viac farieb, ale zároveň máte stále radi základné farby, pretože sa v nich cítite najpohodlnejšie.

košile

Experimentujte s tričkami a šortkami
Ak sa na to cítite, tak choďte do toho. Napríklad červené alebo pastelové tričko. Keď sa nosí správne zladené a v správnom čase, potom farebné tričko je presne to, čo potrebujete pre horúci a slnečný deň. Lepšie ako čierne tričko, ktoré priťahuje teplo. Takže ak ste pripravení nahradiť niektoré čierne košele v prospech jasnej farby, potom je naozaj najlepší čas na to, aby ste mohli začať.

Tenisky
Väčšina ľudí má rado jednoduché tenisky, ale čo tak mať aspoň jedny farebné, aby oživili váš jednoduchý outfit. Ak nechcete robiť zmeny s vašim šatníkom, potom sa rohodnite pre farebné tenisky a tie vám hneď oživia outfit a zaujmete nimi veľa ľudí.

Hlavnou vecou je, aby ste sa nebáli experimentovania. Pokiaľ máte radi farby, tak si nevravte, že len ženy môžu nosiť farebné veci, aj muži by ich mali nosiť. Prinesú do ich šatníka oživenie a kreativitu. Je len na vás, ako sa rozhodnete a aké veci si budete vyberať. Na začiatky stačí len málo, ako napríklad pridať nejaké doplnky alebo si kúpiť farebné tenisky. Po čase, ale prídete farbám na chyť a už sa ich nebudete báť kombinovať.

model

Oživenie do vášho jednoduchého šatníka môžu priniesť aj všelijaké vzory alebo nápisy na tričkách. Pre mužov ich býva v obchode veľa a je si z čoho vyberať, takže sa nebojte a choďte do toho.

Related Posts