Oukitel K6


Oukitel sa pomalí ale isto dostáva medzi top výrobcov smartphonou. Nie ani dive keď na trh prináša samé výkone novinky. Aj tento krát sa Oukitel pochlapil a na trh nám posiela výkonu bombu.

ilustrace
 
Začne však pekne od začiatku. Hneď keď sa na tento smartphon pozrieme , uvidíme nádherný 6 palcový Full HD displej s pomerom 18:9.Ale toto nie je jedna informácia ktorá o Oukitele vieme. Vieme viem aj že pod kapotou bude mať výkony čip set Helio P23 s 8- mimi jadrami a s operačnou pamäťou neuveriteľných 6 Giga s vnútornou pamäťou 128 Giga. Pri tejto vnútornej pamäti nebudete mať núdzu použiť pamäťovú kartu no ak by bolo málo môže si ju rozšíriť.

mobilní telefon
 
ü  S ochranou sa nezaprie
Niet ani divu, pri smartphonoch nikdy nevieme kto sa môže do nich nabúrať. Preto aj tento smartphon ponúka viacero ochrana zabezpečenia. No tie najlacnejšie poznáme ako
Čítačku odtlačkov ktorá je rýchla a presná a druhé zabezpečenie je detekcia rozpoznávania tváre.
 
ü  S NFC všade kam idete
Ak ste sa naučili a zvykli platiť z NFC technológiu , ani v tomto smartphone určite nebude chýbať. Stačí ak smartphon priložíte k akomkoľvek terminálu a jednoducho zaplatíte svoj nákup.
 
ü  Batéria na cesty
Batéria by mala byť najsilnejším článkom každého smartphonu.  V tomto smartphone to tak skutočne je . Ponúka nám 6300 mHa batériu ktorá by mala vydržať na jedno nabitie až jeden týždeň. Určite spomeniem aj rýchle nabíjania vďaka výkonnému adaptéry ktorý ma 5V/3 Ampéra .
 
ü  4 Fotoaparáty
Na prednej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov ktoré nám ponúkajú kvalitné selfie fotky. Jeden z nich má 13 mpx a dopĺňa ho druhý fotoaparát ktorý má 8 MPX . V zadu nájdeme taktiež dvojicu fotoaparátov ktorý jeden z nich je jedinečný vďaka tomu že je vyrobený spoločnosťou Samsung a má neuveriteľných 21 megapixelov . Druhý má 8 megapixelov ktorý ho dopĺňa pri všetkých úkonoch ktoré pre fotografovanie čo nahrávaní videa robíte. 

Related Posts