Prestíž za nízku cenu s virtuálnym sídlom firmy

Ak podnikateľ založí svoju firmu, musí ju zapísať do Obchodného registra. K takejto firme sa pri zápise musí zároveň zaregistrovať podnikateľské sídlo. Teda nejaká adresa, kam bude chodiť firemná pošta. Niektorí podnikatelia to vyriešia spôsobom, že do OR SR zaregistrujú kancelárske priestory, ktoré majú v prenájme( je potrebný aj súhlas majiteľa priestorov). Lenže takéto riešenie nie je zas tak úplne vhodné pre každého, najmä nie pre podnikateľov, ktorí v kancelárii trávia minimum času či pre tých, ktorí potrebujú zúžiť náklady. Na podnikateľskom sídle sa dá výrazne ušetriť!

Podpisovanie zmluvy, notebook

Pozície ako vlastníci internetových obchodov, programátori, copywriteri, resp. tí, ktorí k svojej činnosti potrebujú vlastne iba počítač, ale takisto poskytovatelia stavebných či remeselných služieb a všetci tí, ktorí nemusia pravidelne vysedávať v drahých kancelárskej priestoroch, pravdepodobne ocenia virtualne sidlo firmy a jeho nízke náklady.

  • Pod nákladmi tu rozumieme akurát nízky mesačný poplatok za prenájom lukratívnej adresy a korešpondenčných služieb.

Notebook, okuliare

Čo to znamená?

V prípade virtuálneho sídla si nekupujete priestory, ktoré by ste fyzicky vlastnili. Kupujete si adresu. Na lukratívnej adrese (napríklad v centre Bratislavy) sídli sekretariát a poštová schránka, kam vám bude chodiť firemná pošta. O každej takejto pošte a jej prevzatí vám príde včas notifikácia. Prijatá pošta sa preskenuje a následne odošle na vašu emailovú adresu.

Prestíž za nízku cenu

V tomto prípade za málo peňazí veľa muziky. Za malý mesačný poplatok možnosť zaregistrovať k svojej firme takéto sídlo s lukratívnou adresou. Táto adresa zaznamenaná v OR SR a zobrazená tiež napr. na faktúrach, spraví dobrý a vierohodný dojem na obchodných partnerov či klientov.

Anonymita

V Bratislave je veľmi veľa firiem, hlavne eseročiek a je málo pravdepodobné, že by každé takéto sídlo navštevovala daňová kontrola či štátne orgány. Je tu zachovaná anonymita a súkromie pre každého podnikateľa.

Related Posts