Kvalitné osvetlenie

LED svetlá predstavujú najnovšiu generáciu svietidiel, ktoré boli kedy navrhnuté. Nahrádzajú staršie typy svetiel, ako sú halogény alebo klasické žiarovky. Môžu sa pochváliť titulom najúspornejšieho svietidla aký je momentálne na trhu. Technológia LED sa nachádza napríklad v paneloch, žiarovkách,lampách a reflektoroch. Využitie nachádza aj v cestnej doprave napríklad v semaforoch. Môžete si ich dať kdekoľvek či už to bude predsieň,kuchyňa alebo spálňa všade si budú plniť svoju prácu. Svetlá sú šetrnejšie k životnému prostrediu, čo značí to, že sa v svetlách nenachádzajú žiadne nebezpečné prvky, ako napríklad ortuť, ktoré by mohli poškodzovať Vaše zdravie aj životné prostredie.

žiarovka

Ak sa rozhodnete pre LED žiarovky najčastejšie ich nájdete vo vyhotovení so studenou bielou farbou, ktorá je veľmi obľúbená, keďže pripomína denné svetlo a navyše nenamáha vaše oči. Stretnúť sa môžeme tiež s dennou bielou. Žiarovky nájdete aj s teplou bielou farbou,ktoré sa podobajú na tie klasické žiarovky. Aj, preto niektorý ľudia po nich siahnu, lebo sú zvyknutý na teplu bielu farbu,ktorá pripomína klasické žiarovky. Oproti klasickým žiarovkám sa líšia dlhou životnosťou.Priemerná životnosť je 50000 hodín, čo je približne 5 rokov. Navyše šetria elektrickú energiu a následne aj vašu peňaženku, čo určite oceníte.

LED svetlo

Ako nevýhodu môžete vnímať vyššiu cenu, ale cena odzrkadľuje následnú kvalitu takže sa nemusíte báť vaše peniaze sa vám v budúcností iste vrátia. LED svetlá Ledprodukt nepotrebujú žiadnu údržbu, a preto sa vy o nich nemusíte nijako starať. V moderných domácnostiach sú často obľúbené takzvané Smart svetlá. Takéto inteligentné osvetlenia je možné ovládať pomocou Vášho smartphónu takže si viete skontrolovať na diaľku či ste náhodou pri odchode z Vášho doma nezabudli vypnúť všetky svetlá a následne to môžete napraviť a vypnúť ich nech už ste kdekoľvek. Taktiež si viete nastaviť akúkoľvek farbu a intenzitu svetla. Rôzne vyhotovenia LED svetiel nájdete u nás na webu.

Related Posts