Prilby Scorpion

Prilby Scorpion

Konečne sme sa dočkali prvých jarných lúčov, ktoré nás vytiahnu z bytov a domov na prechádzky prírodou, ktorá je v rozpuku, nasávať vôňu kvetov a kvitnúcich stromov. Nie všetci však chodíme po vlastných, mnohí motoristickí nadšenci už naštartovali svoje dvojkolesové tátoše a sú pripravení vyraziť.

černo-zelená helma

Bez prilby ani meter

Skôr, ako sa dostanú na cesty, mali by si skontrolovať a doplniť výbavu, ktorá je pri sedení na motorke nevyhnutnosťou nielen z hľadiska pohodlia, ale hlavne bezpečnosti jazdca aj všetkých ostatných účastníkov cestnej premávky. Celkom isto netreba pripomínať, že na motorku by ste si nemali sadnúť bez prilby na hlave, ktorá v prípade kolízie počas jazdy ochráni hlavu pred nárazom, a tým aj jeho nebezpečnými následkami, a tak netreba túto čas výbavy podceňovať a jej výber brať zodpovedne.Scorpion vás určite zaujme

Na trhu sú výrobky mnohých značiek od množstva výrobcov a niekedy je problém sa v nich orientovať a správne sa rozhodnúť. Ponúkame vám prilby pod názvom Scorpion, jednu z mnohých, ktoré patria medzi takzvané „integrálne“ prilby. Tie sú vhodné nielen na jazdu po meste, ale využijete ju aj ak sa rozhodnete pre športovú jazdu a tiež za naháňaním turistických zážitkov. Pod touto značkou sa ukrývajú aj tie, ktoré majú otvorenú, nechránenú bradu, čo sa môže zas zdať dosť štýlové pre jazdcov na skútroch.

helma na motorku

Kvalita, dizajn

Výrobca tejto značky je známy svojim kvalitným spracovaním svojich výrobkov, ktoré na trhu ponúka. Základom je odolný a ľahký materiál, prilby sa vyznačujú aj príjemným ventilačným systémom, o modernom dizajne, ktorý patrí k neprehliadnuteľným a ponúkanej širokej farebnej škále netreba ani hovoriť, pretože patria k samozrejmostiam výrobkov tejto značky. Niet pochýb o tom, že z niekoľkých desiatok typov si dokáže vyberať aj ten najnáročnejší zákazník. Navyše, ak netrafíte presne svoju veľkosť, s výmenou za inú nie je zo strany predajcu žiadny problém.

Tak už vám nič nebráni navštíviť niektorú z predajní a vybrať tú správnu prilbu pre vás, aby ste zbierali zážitky z jazdy na motorke počas celej jari a leta v pohodlí a hlavne bezpečne.

Related Posts