Schuberth helmets

Prilba patrí k povinnej výbave pri jazde na motorke, štvorkolke, skútri,motokárach a bicykli. Taká malá vec a mnohokrát nám dokáže zachrániť život. Slúži ako ochrana hlavy a mnohokrát zmierni pád a chráni nás pred vážnejším poškodením a ublížením si. Prilba sa používa aby dodala pocit bezpečia pri jazdení. Znižuje hlučnosť motorky a veľmi jednoducho sa umýva. Stačí použiť vodu a väčšinu nečistôt, ktoré vznikli pri jazdení jednoducho odstránite.

helmets

Značka Schuberth pochádza z Nemecka a ponúka nám nespočetné množstvo rôznych modelov.

Schuberth helmy nezaostávajú a sledujú všetky trendy na trhu a v roku 2019 práve táto značka predstavila moderné helmy s možnosťou mikrofónu, slúchadiel ktoré slúžia na komunikáciu. Vodiči motoriek budú môcť jednoducho komunikovať aj počas jazdy.

Prečo si vybrať práve túto prilbu ?

  • Nižšia hlučnosť
  • Testované a vyrábané z kvalitných materiálov
  • Bezpečnosť a komfort
  • Novinky a technológie

Tieto prilby majú možnosť ochranných, priesvitných krytov ktoré sú vo veľa prípadoch nevyhnutné pri cestnom jazdení. Tento kryt vám zachytí nečistoty a chráni vašu tvár pred možnými nečistotami z vonku. Na druhej strane sú v ponuke aj otvorené prilby, ktoré sú vhodné pre skúter. Skúter nedosahuje až takú vysokú rýchlosť a nie je potrebná celková ochrana tváre.

helmet-3563327__340

Je len na vás pre aký typ a farbu prilby sa rozhodnete. Každá jedna je navrhovaná z najkvalitnejších materiálov, aby dokázala zabezpečiť komfort a bezpečnosť pri jazdení.

Či už preferujete klasický typ prilby alebo naopak ste fanúšikom moderných technológií, so Schubert helmamivaša jazda naberie úplné iný zmysel.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.