Schuberth helmets

Prilba patrí k povinnej výbave pri jazde na motorke, štvorkolke, skútri,motokárach a bicykli. Taká malá vec a mnohokrát nám dokáže zachrániť život. Slúži ako ochrana hlavy a mnohokrát zmierni pád a chráni nás pred vážnejším poškodením a ublížením si. Prilba sa používa aby dodala pocit bezpečia pri jazdení. Znižuje hlučnosť motorky a veľmi jednoducho sa umýva. Stačí použiť vodu a väčšinu nečistôt, ktoré vznikli pri jazdení jednoducho odstránite.

helmets

Značka Schuberth pochádza z Nemecka a ponúka nám nespočetné množstvo rôznych modelov.

Schuberth helmy nezaostávajú a sledujú všetky trendy na trhu a v roku 2019 práve táto značka predstavila moderné helmy s možnosťou mikrofónu, slúchadiel ktoré slúžia na komunikáciu. Vodiči motoriek budú môcť jednoducho komunikovať aj počas jazdy.

Prečo si vybrať práve túto prilbu ?

  • Nižšia hlučnosť
  • Testované a vyrábané z kvalitných materiálov
  • Bezpečnosť a komfort
  • Novinky a technológie

Tieto prilby majú možnosť ochranných, priesvitných krytov ktoré sú vo veľa prípadoch nevyhnutné pri cestnom jazdení. Tento kryt vám zachytí nečistoty a chráni vašu tvár pred možnými nečistotami z vonku. Na druhej strane sú v ponuke aj otvorené prilby, ktoré sú vhodné pre skúter. Skúter nedosahuje až takú vysokú rýchlosť a nie je potrebná celková ochrana tváre.

helmet-3563327__340

Je len na vás pre aký typ a farbu prilby sa rozhodnete. Každá jedna je navrhovaná z najkvalitnejších materiálov, aby dokázala zabezpečiť komfort a bezpečnosť pri jazdení.

Či už preferujete klasický typ prilby alebo naopak ste fanúšikom moderných technológií, so Schubert helmamivaša jazda naberie úplné iný zmysel.

Related Posts