Nevšedná terapia

Prevláda predstava, že tantra Poprad Privatportal.sk ľuďom ponúkajú nevšedný zážitok v podobe periodicky sa opakujúcich dotykov v intímnych partiách klientov, ktoré ich majú priviesť k ich vyvrcholeniu.

V skutočnosti však tantra zahŕňa omnoho viac. Je komplexom činností, ktoré pozitívne ovplyvňujú váš fyzický i duševný stav.

Po vstupe do salónu si vás prevezme tantra lady, s ktorou budete viesť otvorený rozhovor o vašich predchádzajúcich skúsenostiach s týmto druhom masáže i o prípadných komplikáciách, ktoré môžu ovplyvniť jej priebeh. Tento dialóg taktiež slúži na to, aby ste sa čo najviac uvoľnili a vytvorili si dôverné puto s masérkou.

starostlivosť

Neskôr vás čaká príjemná sprcha, ktorá pokračuje meditáciou. Keď ste naladení na prijatie energie, ktorú vám počas masáže tantra lady odovzdá, tak sa plynulo prechádza k samotnej masáži, ktorá môže i nemusí zahŕňať starostlivosť o vaše genitálie. Všetko je o vzájomnej dohode. Záleží len na tom, aby ste boli spokojní.

Nemusíte sa obávať návštevy tantrického salónu, pretože okrem toho, že vám erotická masáž ukáže, ako bezvýhradne milovať seba samých, nájsť stratené sebavedomie či ovládať svoju sexuálnu energiu, vám pomôže napr. aj s odstránením emocionálnej uzavretosti. Tantra je skvelým prostriedkom na to, aby ste sa vytrhli z okov každodenných problémov a znova sa otvorili svetu okolo vás. Jej cieľom je zaplaviť váš organizmus hormónom šťastia. Dopraje vám relax, uvoľnení telo i myseľ a naučí vás zvýšiť váš orgazmický potenciál, bez straty sexuálnej energie.

duševné blaho

Pre mužov je prostriedkom k vysporiadaniu sa s veľkosťou alebo so vzhľadom ich penisu (lingamu). Taktiež je účinným pomocníkom pri prekonaní výkonnostnej úzkosti. Zneužívaným ženám zase pomáha nájsť stratenú sebaúctu, ktorá blokuje ich schopnosť prijímať sexuálne potešenie.

Related Posts