Koľko stojí online vyvolanie fotiek?

V galériách máme množstvo záberov a stačí omylom všetko vymazať alebo chyba zariadenia a o všetko môžeme prísť. Navyše mať doma vytlačené fotografie sa opäť dostáva http://www.fony.sk/clanky/13455-xiaomi-mi-a1-dostava-aktualizaciu-na-android-80-oreo do módy. Založenie rodinného fotoalbumu s vašimi tlačenými spomienkami je tou najlepšou voľbou. Veľkou výhodou vyvolania fotiek oproti minulosti je možnosť všetko urobiť aj online z pohodlia domova. Stránka Fotkyzababku.sk nám ponúka možnosť rýchleho a jednoduchého nahratia online fotiek do systému a o všetko ostatné sa už postarajú. Vy si už len vyberiete požadovanú veľkosť a kvalitu fotiek a o niekoľko dní môžete doma očakávať kuriéra so zásielkou. Aká je cena vyvolania fotiek online?

film

Pri tlači fotiek online cez Fotkyzababku.sk máte na výber z kvality štandard alebo kvality prémium. Cena sa odvíja tiež od veľkosti fotografie. Pri kvalite štandard zaplatíte za jednu fotografiu veľkosti 9 x 13 cm 0,15 €. Za najväčší rozmer 30 x 42 cm sa cena pohybuje okolo 3,69 €. Pri kvalite Premium sú ceny samozrejme o niečo vyššie. Za najmenší rozmer 9 x 13 cm zaplatíte 0,35 € za jednu fotografiu a najväčší rozmer 30 x 42 cm predstavuje cenu 4,99 €.

fotografie

Využite teraz veľkú promo akciu.

Pokiaľ máte fotografie z významných akcií ako sú svadba, fotenie vašich ratolestí či rôzne významné oslavy alebo jednoducho všetky fotografie chcete mať na kvalitnom prémiovom papieri, využite aktuálnu promo akciu na Fotkyzababku.sk teraz v 30 percentnej zľave na vybrané veľkosti. Pri fotografiách 9 x 13 cm v kvalite Premium tak teraz zaplatíte namiesto pôvodných 0,35 € iba 0,24 €.

Fotografie predstavujú kus našej minulosti a našich spomienok. Preto by mali mať v našom živote aj čestné miesto a nemali by sme ich nechať zabudnuté v galérii našich mobilných telefónov. Využite aj vy možnosť online tlače fotografií na Fotkyzababku.sk a dajte svoje fotografie zvečniť ešte dnes.

Related Posts