Masáž lingamu

Veľa mužov sa vyhýba masáže prostaty. No tí, ktorý ju skúsili, si nevedia vynachváliť jej účinky na celkové fungovanie pohlavných ústrojenstiev. Masáž prostaty je pre každého muža ktorý ju vyskúšal, neopísateľný zážitok plný sexuálneho napätia a dráždenia v tej najvyššej možnej miere. Dosiahnutie orgazmu a orgazmus samotný je chvíľkový akt, pri ktorom nie len ženy ale aj muži dosiahnu takzvanú extázu. No prežívanie takejto extázy dlhší čas, než ako nám je dopriate pri samotnom vyvrcholení…to je priam neopísateľný zážitok.

celý vesmír

Samozrejme z prozaických dôvodov je masáž prostaty výhradne masážou určenou len pre mužov. Prostata alebo lingam v tantra rečení alebo ešte inak predstojnica je v skutočnosti žľaza, ktorá sa nachádza vnútri tela blízko pri konečníku. Jedná sa o žľazu, ktorá sa stará o správne fungovanie penisu a o konzistenciu samotných spermií. Táto http://blog.hromnik.com/2016/11/26/mysel-vymyselnik/ žľaza má mnoho nervových zakončení, čo ju robí nesmierne citlivou na dotyk. Práve pre jej umiestnenie a pre jej správne dráždenie je teda nutné sa k nej dostať cez konečník. Pre mnoho pánov je práve masáž prostaty tak veľmi,,obchádzaná“ a oni ani netušia, o čo prichádzajú. Môže sa im tento druh alebo spôsob danej masáže zdať nevhodný alebo poburujúci. No opak je pravdou a tí, ktorý sa rozhodli si túto masáž vyskúšať jej nevedia a ani nechcú odolávať.

predohra milencov

Pri samotnej masáži prostaty je nutné, ostatne ako aj pri iných masážach, dodržať 100% hygienu. Takže hneď na úvod na Vás v salóne bude čakať príjemný horúci kúpeľ, ktorý napomôže k hygiene samotnej, no zároveň spoločne s masérkou sa naladíte na rovnakú vlnovú dĺžku a dokonale sa uvoľníte. Masérka sa postará o Vaše uvoľnenie a o to, aby ste si masáž prostaty užili a vychutnali si jej blahodárne účinky nie len na tele ale aj na duši. Samozrejme masáž bude prebiehať v súkromných priestoroch určených len pre Vás a vy si tak naplno oddýchnete a zrelaxujete svoje telo a myseľ.

Related Posts