Jedinečné sklenené posuvné dvere

Ku zariaďovaniu bytu či domu patrí v neposlednom rade aj výber dverí. V dnešnej dobe už máme na výber z mnohých typov, farieb či vzorov dverí. Taktiež sa môžu líšiť aj materiálom, z ktorého sú zhotovené. Od klasického dreva cez kombinácie dreva a skla až po tie najrozličnejšie materiály. Pri výbere dverí by ste mali dbať na ich bezpečnosť a funkčnosť. V domácnosti je s dverami manipulované každý deň, takže aj dlhá životnosť a vysoká odolnosť je podstatnou otázkou pri výbere tých správnych dverí.

sklenené dvere

Okrem klasických dverí, ktoré sa otvárajú, sa vyrábajú aj posuvné dvere. Šetria priestor a častokrát dokážu dodať priestoru originálny vzhľad.

Chceli by sme vám predstaviť posuvné sklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/ vyrábané našou firmou. Sklo, ktoré je použité, je bezpečnostné sklo, takže sa nemusíte obávať rozbitia či poškodenia pri náraze či prudkom zatvorení dverí. Bezpečnosť by mala byť na prvom mieste a tak to nie je inak ani pri tomto type dvier. Máte na výber z číreho, matno-pieskovaného alebo vzorového prevedenia. Vaše dvere teda nebudú len obyčajnými dverami, ale hodnotným dizajnovým doplnkom vo vašej domácnosti. Ak máte predstavu o vzore, ktorý by ste chceli mať znázornený na vašich dverách, naša firma dokáže splniť vaše prianie. Na dvere sa dajú vzory zhotoviť rôznymi metódami a to pieskovaním, lepením grafickej fólie alebo priamou tlačou na sklo.

Výhodou sklenených dverí je aj to, že nezadržiavajú svetlo. Váš byt či dom bude vďaka nim presvetlený a navyše aj tieto dvere dokážu opticky zväčšiť priestor.

sklenené dvere v byte

V prípade záujmu nás kontaktujte. Radi vám vyhotovíme cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Vaše dvere už tak nebudú len nutnosťou, ktorú musíte zvoliť do bytu, ale stanú sa originálnym prvkom, ktorý môže mať vďaka vzoru aj skrytý význam, ktorý budete poznať len vy a vaša rodina.

Related Posts