Kde sa používa LED panel?

LED panely sú moderným a úsporným druhom osvetlenia. LED panely vytláčajú žiarovky a iné podobne svietidla. Technológia, ktorou LED panely disponujú im umožňuje ušetriť väčšie množstvo energie, ako to býva u žiaroviek. Čo je pre používateľa veľmi dobrý benefit. LED panely sú už na prvý pohľad oveľa robustnejšie ako žiarovky. Je, preto samozrejme, že vyprodukujú a tiež osvetlia väčší priestor. LED panely môžu byť inštalované do rôznych hál, ordinácii, čakárni alebo kancelárii. LED panely sa skvelo hodia aj do vašej domácnosti. Často sa s nimi môžeme stretnúť v izbách, ako sú obývačky, chodby či spálne. LED panely sú vyhotovené v rôznych tvaroch.

Najbežnejším tvarom s akým sa môžete stretnúť hlavne v domácnosti je tvar štvorca. Môže sa použiť v menších izbách, ako je špajza, spĺňa, obývačka, ale vôbec sa nestratí ani v oveľa priestarnejších priestoroch. Do vstupných hál, predsieni, priestranejších miestnostiach sa používa tvar obdĺžnika. Na trhu sa môžete stretnutie s rôznymi druhmi LED panelov. Existujú tiež rôzne typy na montáž.

LED panel

Podhľadové panely- jedna sa o najjednoduchšiu montáž. Sú určené na usadenie do kazetových stropov, kde vám ideálne zapasujú.

Nástene panely- takýto druh panelov sa pripevňuje na stenu alebo sa môžu umiestniť aj váš na strop.

Závesné panely- obsahujú kovový systém, ktorý sa inštaluje pomocou pevných kovových laniek, ktoré bývajú súčasťou balenie

LED panel

Je to skvelý kompromis, čo sa týka osvetlenia nejakého priestoru. LED žiarivky síce bývajú veľmi úsporné no na druhu stranu nedokážu osvetliť až toľko priestoru, čo LED panely. Nejaké iné stropného svietidla napríklad halogénové stropné svetlo dokáže osvetliť aj väčší priestor, ale nedisponujú takou výdržou a úspornosťou ako LED panely. LED panely ponúkajú obidve silne stránky týchto dvoch menovaných druhov osvetlenia. Navyše ich minimalisticky a dizajnový vzhľad je veľmi atraktívny to znamená sa vám ideálne hodí do domácnosti. LED panely bývajú vyhotovené aj s rôznymi nadštandarnými funkciami. Niektoré modely sú stmievateľné, iné sa dajú jednoducho ovládať pomocou mobilného telefónu, kde si môžete LED panel ledprodukt.sk nielen, že zapínať a vypínať, ale aj meniť požadovaný jas. Skvelou funkciou je aj zabudovaný senzor pohybu. Ak tento snímač, čiže senzor zaznamená nejaký pohyb automatické sa zapne. Také svietidla so senzorom sa hodia hlavne do vstupných hál, lobby alebo na rôzne chodby.

Related Posts